RC-01U6R80FT
MFR.Part #
RC-01U6R80FT
JLCPCB Part #
C320490
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS