RC-01U3004FT
MFR.Part #
RC-01U3004FT
JLCPCB Part #
C320472
Description
-55℃~+125℃ 25V 3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS