SVZ1EM101E06E00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1EM101E06E00RAXXX
JLCPCB Part #
C320569
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 6mm ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS