RC-02K18R0FT
MFR.Part #
RC-02K18R0FT
JLCPCB Part #
C2838678
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS