0402WGF6652TCE
MFR.Part #
0402WGF6652TCE
JLCPCB Part #
C29381
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS