RD400M4R7LO8*12TH-2A2E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RD400M4R7LO8*12TH-2A2E
JLCPCB Part #
C2837988
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 12mm 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS