RC400M100LO10*20H-8A1C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC400M100LO10*20H-8A1C
JLCPCB Part #
C2837978
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS