RC100M331LO16*21TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M331LO16*21TH-2A1E
JLCPCB Part #
C2837948
Package
Plugin,D16xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 1.55A@100kHz 100V 16mm 21mm 330uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS