RC100M100LO6.3*11TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M100LO6.3*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C2837941
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10uF 11mm 180mA@100kHz 2.5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS