RG035M151LO8*12A-1A1C
MFR.Part #
RG035M151LO8*12A-1A1C
JLCPCB Part #
C2837927
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 150uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS