RG063M330LO6.3*11TA-1A1E
MFR.Part #
RG063M330LO6.3*11TA-1A1E
JLCPCB Part #
C2837915
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 33uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS