RC025M221LO8*12TH-2A1E
Extended
- Manufacturer
- BERYL Electronic Tech
- MFR.Part #
- RC025M221LO8*12TH-2A1E
- JLCPCB Part #
- C2837884
- Package
- Plugin,D8xL12mm
- Description
- -40℃~+105℃ 12mm 220uF 25V 3.5mm 450mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS