1TS015A-1500-0600-CT
MFR.Part #
1TS015A-1500-0600-CT
JLCPCB Part #
C319434
Package
SMD,3x2mm
Description
-40℃~+90℃ 0.6mm 1.5N 12V 2mm 300,000 Cycles 3mm 50mA Black IP68 No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3x2mm Tactile Switches ROHS