1TS009D-2300-5000-CT
MFR.Part #
1TS009D-2300-5000-CT
JLCPCB Part #
C319429
Package
SMD,6x6mm
Description
-40℃~+90℃ 100,000 cycles 12V 2.3N 50mA 5mm 6mm 6mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS