1TS003B-1500-3500A-CT
MFR.Part #
1TS003B-1500-3500A-CT
JLCPCB Part #
C319393
Package
SMD,4.6x1.8mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5N 1.82mm 12V 3.5mm 4.6mm 50,000 cycles 50mA Black J-Lead No Rectangular Button SPST Surface Mount, Right Angle Without Bracket SMD,4.6x1.8mm Tactile Switches ROHS