NHA50V470M10*20 LO
MFR.Part #
NHA50V470M10*20 LO
JLCPCB Part #
C2835717
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 470uF 50V 5mm 690mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS