NXA100V220M12.5*25 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NXA100V220M12.5*25 LO
JLCPCB Part #
C2835679
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 220uF 25mm 47mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS