NXB25V680M10*16 5.0TP
MFR.Part #
NXB25V680M10*16 5.0TP
JLCPCB Part #
C2835662
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.43A@100kHz 10mm 16mm 25V 38mΩ@100kHz 4000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS