NXA35V1000M10*25 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NXA35V1000M10*25 LO
JLCPCB Part #
C2835659
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.65A@100kHz 1000uF 10mm 25mm 35V 42mΩ@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS