NZE450V22M10*33 3.2RB
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NZE450V22M10*33 3.2RB
JLCPCB Part #
C2835650
Package
Plugin,D10xL33mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180mA@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF 33mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS