KS336M016C07RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KS336M016C07RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C2835583
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 16V 33uF 44mA@120kHz 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS