JK-SMD1210-005-60V
MFR.Part #
JK-SMD1210-005-60V
JLCPCB Part #
C2835058
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 1.5s 100A 150mA 2.8mm 2.8Ω 3.43mm 50mA 50Ω 600mW 60V 1210 Resettable Fuses ROHS