FHW1210HC3R9JGT
MFR.Part #
FHW1210HC3R9JGT
JLCPCB Part #
C318058
Description
20@25MHz 290mA 3.6Ω 3.9uH 80MHz ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS