FHW1210HC3R3JGT
MFR.Part #
FHW1210HC3R3JGT
JLCPCB Part #
C318057
Description
20@25MHz 3.12Ω 3.3uH 300mA 85MHz ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS