FHW1210HC039JGT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FHW1210HC039JGT
JLCPCB Part #
C318037
Package
1210
Description
1.8GHz 120mΩ 1A 39nH 55@300MHz ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS