FHW1008UC6R8JGT
MFR.Part #
FHW1008UC6R8JGT
JLCPCB Part #
C318026
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
18@7.9MHz 200mA 50MHz 6.8uH 8.2Ω ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS