FHW1008UC2R7JGT
MFR.Part #
FHW1008UC2R7JGT
JLCPCB Part #
C318021
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
2.7uH 22@25MHz 290mA 3.2Ω 80MHz ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS