FHW1008UC2R2JGT
MFR.Part #
FHW1008UC2R2JGT
JLCPCB Part #
C318020
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
2.2uH 2.8Ω 20@50MHz 280mA 90MHz ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS