FHW1008UC047JGT
MFR.Part #
FHW1008UC047JGT
JLCPCB Part #
C318002
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
1.5GHz 160mΩ 1A 47nH 65@350MHz ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS