FHW1008UC033JGT
MFR.Part #
FHW1008UC033JGT
JLCPCB Part #
C318000
Package
1008
Description
1.6GHz 140mΩ 1A 33nH 60@350MHz ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS