FHW0805UC2N7JGT
MFR.Part #
FHW0805UC2N7JGT
JLCPCB Part #
C317992
Description
2.7nH 45mΩ 50@1.5GHz 800mA 8GHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS