KH-A2541WR-16P
MFR.Part #
KH-A2541WR-16P
JLCPCB Part #
C2833326
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16P 1x16P 2.54mm 2.54mm 250V 3A 6mm Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS