JK250-120U
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK250-120U
JLCPCB Part #
C2831634
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 11Ω 120mA 1W 240mA 250V 2s 3A 6Ω 7mm 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS