C82332JDD2RLC
MFR.Part #
C82332JDD2RLC
JLCPCB Part #
C316662
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 3.3nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS