C82473J3AD8R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82473J3AD8R8LC
JLCPCB Part #
C316657
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 47nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS