JK-SMD100L/33V
MFR.Part #
JK-SMD100L/33V
JLCPCB Part #
C2830281
Package
SMD,8x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 100A 1A 2.2A 33V 410mΩ 500ms 65mΩ SMD,8x5mm Resettable Fuses ROHS