JK-SMD1210-075/24V
MFR.Part #
JK-SMD1210-075/24V
JLCPCB Part #
C2830255
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 1.5A 100A 100ms 2.8mm 24V 3.43mm 450mΩ 600mW 70mΩ 750mA 1210 Resettable Fuses ROHS