CBW322513U151T
MFR.Part #
CBW322513U151T
JLCPCB Part #
C316446
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1 150Ω@100MHz 4A 80mΩ ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS