PIO54-331MT
- MFR.Part #
- PIO54-331MT
- JLCPCB Part #
- C316437
- Package
- SMD,5.8x5.2mm
- Description
- 1.76Ω 300mA 330uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS