CJ6206B33F
MFR.Part #
CJ6206B33F
JLCPCB Part #
C2829373
Package
DFNWB-4L(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mV@(150mA) 3.3V 40uVrms 500mA 50uA 6V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive DFNWB-4L(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS