CJ6206B15F
MFR.Part #
CJ6206B15F
JLCPCB Part #
C2829368
Package
UDFN-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 150mV@(150mA) 300mA 5uA 65dB@(1kHz) 7V Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive UDFN-4(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS