CJ6101A36M
MFR.Part #
CJ6101A36M
JLCPCB Part #
C2829340
Package
SOT-23-3L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 110mV 1uA 3.6V 300mA 50dB@(1kHz) 8V 97.2uVrms Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS