CJ6101A33M
MFR.Part #
CJ6101A33M
JLCPCB Part #
C2829339
Package
SOT-23-3L
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 110mV@(100mA) 3.3V 300mA 50dB@(1kHz) 700nA 89.1uVrms 8V Fixed Over Current Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS