CH1608H1N2S(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
CH1608H1N2S(f)
JLCPCB Part #
C316320
Package
0603
Description
1.2nH 100mΩ 3GHz 500mA 8@100MHz 0603 Inductors (SMD) ROHS