CH2012H18NJ(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
CH2012H18NJ(f)
JLCPCB Part #
C316300
Package
0805
Description
1.75GHz 10@100MHz 18nH 300mA 450mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS