PB1608-221/2A0(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
PB1608-221/2A0(f)
JLCPCB Part #
C316277
Package
0603
Description
1 100mΩ 220Ω@100MHz 2A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS