CB1608-601
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
CB1608-601
JLCPCB Part #
C316260
Package
0603
Description
1 200mA 600mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS