AP30H150K
MFR.Part #
AP30H150K
JLCPCB Part #
C2828579
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150A 2V 30V 375pF 4.9mΩ@4.5V 5.36nF 54nC 62.5W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS