ERK2GM150F14B35THO
MFR.Part #
ERK2GM150F14B35THO
JLCPCB Part #
C2803452
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
14mm 15uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS