RC-12K152JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- RC-12K152JT
- JLCPCB Part #
- C310402
- Package
- 2512
- Description
- -55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS